Ankieta biblioteczna dla studentów i doktorantów

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie zwyczajów czytelniczych oraz oczekiwań wobec zasobów i usług oferowanych w ramach sieci biblioteczno-informacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Inicjatorem badania jest Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, Katedra Bibliologii i Informatologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Katedra Badania Przestrzeni Informacyjnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Ankieta skierowana jest do studentów, jak i uczestników studiów doktoranckich.

Wyniki badań posłużą zarówno do oceny jakości usług oferowanych przez biblioteki wchodzące w skład systemu biblioteczno-informacyjnego Uniwersytetu Łódzkiego, jak i badań porównawczych nieużytkowników bibliotek akademickich w Polsce.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie około 10 minut.

Ankieta jest dostosowana do wypełniania także na urządzeniach mobilnych.

Dziękujemy za poświęcony czas i pomoc w realizacji badań.

mgr Tomasz Piestrzyński, Dyrektor Biblioteki UŁ

dr hab. Mariola Antczak, prof. UŁ

dr hab. Małgorzata Kowalska-Chrzanowska, prof. UMK

dr Zbigniew Gruszka (UŁ)

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.