WorkShow – Branżowe Targi Pracy na Filologicznym

Wydział Filologiczny UŁ i Biuro Karier zapraszają na WorkShow – Branżowe Targi Pracy, które od tego roku zastąpią Językowe Targi Pracy.

Idea jest podobna – pracodawcy z branż SSC/BPO, IT, logistycznej oraz usługowej pojawią się 14 marca o 10:00 w Budynku Wydziału Filologicznego przy ul. Pomorskiej 171/173, żeby spotkać się ze studentami kierunków, wśród których chcieliby rekrutować swoich pracowników.

W tym roku pojawią się firmy takie jak Capita, Conduent, McCormick, Nordea, Rossmann, Wolters Kluwer, Germanicus czy British Centre. Poza możliwością rozmowy z przedstawicielami firm, na miejscu  będzie dostępna również specjalna „Strefa doradztwa”, w której profesjonalni doradcy zawodowi Biura Karier pomogą w zakresie sporządzenia dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.